czyszczenie betonu

usługi alpinistyczne

Kadra - Specjaliści od brudnej roboty

Potencjał wytwórczy każdej firmy to 3 składowe: maszyny, organizacja i ludzie. Wiele przedsiębiorstw nie dostrzega faktu że pracownicy stanowią 50% siły napędowej i że to właśnie od ich doświadczenia i zaangażowania zależy sukces firmy.

AlpinJet od samego początku inwestował w dobrą i sprawdzoną kadrę pracowniczą.

sprawni fizycznie - praca nie jest lekka, większość z pracowników to taternicy jaskiniowi, zahartowani dzięki działalności górskiej. Są to ludzie dla których trudy pracy takie jak brud, ciemność, wilgoć czy zimno nie stanowią żadnej przeszkody. Średnia wieku w naszej firmie wynosi ok 30 lat.

świetnie przeszkoleni - każdy pracownik wysokościowy ma ukończony kurs do pracy na wysokościach w dostępie linowym. Większość z nich posiada międzynarodowy certyfikat dostępu linowego IRATA. Część osób posiada Kartę Taternika Jaskiniowego Polskiego Związku Alpinizmu (alpinizm przemysłowy wywodzi się głównie z technik jaskiniowych)

 

doświadczeni - pracownicy z 2-10 letnim doświadczeniem w pracach na wysokościach oraz 2-7 letnim doświadczeniem w czyszczeniu wysokociśnieniowym

dobrze zmotywowani i zadowoleni z swojej pracy – zadaniowy system wynagrodzenia, premie od dobrze wykonanego zlecenia, przyjazna atmosfera w firmie

dobrze wyekwipowani - każdy pracownik posiada własny zestaw środków ochrony indywidualnej, w skład którego wchodzą:

Efektem tych wszystkich elementów charakteryzujących pracowników jest wysoka wydajność pracy i zadowolenie klientów którzy cenią sobie szybkość i rzetelność. Potwierdzeniem tych słów są referencje od naszych stałych i jednorazowych klientów.

                                                                          STRONA GŁÓWNAO FIRMIECzyszczenie wysokociśnienioweUsługi alpinistyczneGALERIAKONTAKT