Zrealizowaliśmy 1365 zleceń
AlpinJet Logo

Od 11 lat czyścimy i udrażniamy instalacje przemysłowe metodami wysokociśnieniowymi.

Szybka reakcja i sprawne wykonanie usługi

Nasze usługi

Specjalizujemy się w wysokociśnieniowym czyszczeniu i udrażnianiu instalacji przemysłowych, również z wykorzystaniem technik alpinistycznych.

Czyszczenie
rurociągów
przemysłowych
Czyszczenie
wymienników
ciepła
Czyszczenie
zbiorników
przemysłowych
Czyszczenie
innych instalacji
przemysłowych

W przemyśle każdy dzień przestoju to strata, dlatego w sytuacjach awaryjnych reagujemy możliwie szybko i jesteśmy w stanie wysłać zespół nawet następnego dnia.

Piotr Stelmach
Prezes zarządu AlpinJet

Branże, dla których pracowaliśmy

Przemysł
drzewny
Przemysł
papierniczy
Przemysł
energetyczny
Przemysł
spożywczy
Przemysł
chemiczny
Przemysł
petrochemiczny
Przemysł
produkcyjny
Przemysł
budowlany
Referencje przekazujemy na życzenie klienta.

Zawsze gotowi do pracy na wysokości

Każdą usługę jesteśmy w stanie wykonać z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Daje to ogromną elastyczność przy realizacji zleceń i zwiększa bezpieczeństwo. Nasi pracownicy wysokościowi posiadają uprawnienia takich organizacji jak IRATA, OTDL, a większość z nich jest członkami Polskiego Związku Alpinizmu.

Czyszczenie z wykorzystaniem technik alpinistycznych umożliwia skuteczne wykonanie usługi wszędzie tam, gdzie dostęp innymi metodami jest utrudniony lub całkowicie niemożliwy. Pozwala to często na zaoszczędzenie czasu i zredukowanie kosztów usług.

Nawet, jeśli zlecenia nie wymagają pracy w dostępie linowym, dzięki temu, że w zespole są alpiniści i grotołazi, czyli osoby psychicznie odporne na ciemność, małe przestrzenie i wilgoć, bez problemu realizujemy usługi nawet w najtrudniejszych warunkach!

Bogate doświadczenie

Od 11 lat czyścimy wszelkiego rodzaju instalacje przemysłowe o różnych wymiarach, kształtach i zastosowaniach. Praca dla wielu branż – od spożywczej po petrochemiczną – pozwoliła nam na zdobycie doświadczenia i specjalistycznej wiedzy w skutecznym usuwaniu różnorodnych osadów i zanieczyszczeń.

Duży arsenał własnego sprzętu

Zlecenia realizujemy głównie z użyciem własnego sprzętu. Nasze maszyny i narzędzia – od pomp wysokociśnieniowych, przez agregaty, aż po głowice do czyszczenia rurociągów – zakupiliśmy jako nowe, bezpośrednio u producentów. Gwarantuje to najwyższą jakość i ogranicza ilość nieprzewidzianych awarii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nie ograniczamy się do gotowych rozwiązań jednego producenta. W zależności od potrzeb tworzymy własne, niestandardowe konfiguracje, niedostępne dla konkurencji. Pozwala to na każdorazowe dostosowanie sprzętu do specyfiki konkretnego zlecenia.

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/wp-content/themes/AlpinJet/section/arsenal.php</b> on line <b>10</b><br />
5

Doświadczony zespół

Skuteczność czyszczenia i efektywność realizacji zleceń osiągamy nie tylko dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu, ale przede wszystkim dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu naszych pracowników. Wszyscy są sprawni fizycznie, a duża część zespołu to przeszkoleni alpiniści, grotołazi i nurkowanie zdolni do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach.

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/wp-content/themes/AlpinJet/section/team.php</b> on line <b>15</b><br />
1

Gwarancja najwyższych standardów

W przemyśle nie ma miejsca na błąd – dobrze wiemy, że tutaj liczy się czas i niezawodność, dlatego dbamy o jak najwyższe standardy świadczenia usług. Spełniamy rygorystyczne normy certyfikatu ISO 9001 i ISO 14001. Należymy także do prestiżowego amerykańskiego stowarzyszenia WaterJet Technology Association (WJTA).

Należymy do prestiżowego, międzynarodowego stowarzyszenia WaterJet Technology Association (WJTA) zrzeszającego najlepsze firmy z branży.

Posiadamy certyfikat ISO 9001 i ISO 14001, potwierdzający spełnianie norm w zakresie usług czyszczenia wodą pod wysokim ciśnieniem i usług alpinistycznych.

pza

Każde zlecenie w wykorzystaniem technik alpinistycznych organizowane jest przez Instruktora Polskiego Związku Alpinizmu.

Wysokie standardy BHP

Świadczymy usługi w wyjątkowo niebezpiecznych warunkach. Praca na wysokości w dostępie linowym, wewnątrz rurociągu, w warunkach beztlenowych, w kontakcie z chemią lub w środowisku wybuchowym wymaga odpowiedniego przygotowania. Dlatego podczas wykonywania usługi restrykcyjnie przestrzegamy norm BHP.

READ MORE

Jeśli masz pytania lub chcesz zamówić usługę, skontaktuj się z nami.

Zawsze możesz liczyć na szybką odpowiedź kompetentnej osoby.