Zrealizowaliśmy już 2346 zleceń

Opis firmy AlpinJet

Od 2008 roku zajmujemy się czyszczeniem i udrażnianiem instalacji przemysłowych za pomocą tzw. waterjettingu – technologii wykorzystującej wodę pod bardzo wysokim ciśnieniem, sięgającym niekiedy nawet 2500 barów.
Dla porównania ciśnienie wody płynącej z domowego kranu wynosi zwykle około 4 bary.

Przy realizacji zleceń niezwykle skuteczną i stosowaną powszechnie na całym świecie technologię waterjettingu łączymy z umiejętnościami alpinistycznymi naszych pracowników. Dzięki doświadczeniu we wspinaczce wysokogórskiej jesteśmy w stanie dotrzeć wszędzie tam, gdzie nie można zastosować innych rozwiązań (rusztowań lub podnośników). Praca na wysokości czy w ograniczonej przestrzeni nie stanowi dla nas problemu, co jest szczególnie ważne przy skomplikowanych i rozbudowanych instalacjach, których jest dziś w przemyśle coraz więcej. Nasi pracownicy to osoby psychicznie odporne na ciemność, małe przestrzenie i wilgoć, dlatego też bez problemu realizujemy usługi nawet w najtrudniejszych warunkach!

Przez lata z naszych usług korzystały najróżniejsze branże – od przemysłu drzewnego, przez chemiczny, spożywczy, papierniczy po energetyczny i petrochemiczny. W każdej z nich usuwanie zanieczyszczeń i osadów powstających podczas wielu procesów technologicznych staje się coraz bardziej palącą potrzebą. Dobrze wiemy, jak ważny w przemyśle jest czas, dlatego w sytuacjach awaryjnych reagujemy najszybciej, jak to możliwe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz różnorodności wykonywanych zleceń zapewniamy swoim klientom wykonanie każdej usługi w oparciu o specjalistyczną wiedzę i z maksymalnym zaangażowaniem. Naszą największą wartością jest stały i zgrany zespół, dlatego bardzo rygorystycznie podchodzimy do przestrzegania wszelkich zasad bezpieczeństwa zarówno podczas przygotowania do realizacji zlecenia, jak i w jego trakcie.

Poznaj AlpinJet

Wykonaliśmy już 2346 zleceń
wszystkie bez awarii
uniemożliwiającej
zrealizowanie usługi

Nowoczesne zaplecze sprzętowe

Zlecenia wykonujemy głównie za pomocą własnego sprzętu. Kupujemy tylko nowe agregaty, bezpośrednio od producentów. Gwarantuje to znikomą awaryjność urządzeń, dzięki czemu nieprzewidziane przestoje serwisowe są u nas rzadkością.

Inwestujemy również w najnowsze rozwiązania – nasz najmocniejszy agregat wykonany na zamówienie uzyskał niezbędną do dofinansowania opinię o innowacyjności na skalę światową. Jako jedni z pierwszych w Polsce zakupiliśmy bezstratne głowice do czyszczenia dużych rurociągów oraz bezstratne głowice do czyszczenia wymienników ciepła.

Nie ograniczymy się tylko do rozwiązań proponowanych przez jednego producenta. Dzięki szczegółowej wiedzy technicznej zarządu łączymy urządzenia od różnych dostawców tworząc własne, niestandardowe konfiguracje, niedostępne dla konkurencji.

AlpinJet Poznań specjalistyczne usługi wysokociśnieniowe
dysza do czyszczenia wysokociśnieniowego
agregat do czyszczenia wysokociśnieniowego